Tomatosoft Youtube To Mp3

Youtube MP3 İndirme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.2 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Tomatosoft
Dünya genelinde milyonları bulan kullanıcıya sahip Youtube online video paylaşım sitesi üzerindeki beğendiğiniz şarkıları dinleyerek indirmenizi sağlayan Tomatosoft Youtube To Mp3 yazılımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Dünya genelinde milyonları bulan kullanıcıya sahip Youtube online video paylaşım sitesi üzerindeki beğendiğiniz şarkıları dinleyerek indirmenizi sağlayan Tomatosoft Youtube To Mp3 yazılımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Özellikle kotalı internet bağlantısı kullanan bilgisayar kullanıcıları için son derece faydalı bir araç olan Tomatosoft Youtube To Mp3 sayesinde Youtube üzerinde dinlediğiniz ya da beğendiğiniz herhangi bir şarkıyı internet tarayıcınız üzerinde bulunan adres çubuğundaki linki program arayüzünde bulunan yere kopyala yapıştır ile ekleyerek şarkıları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Buna ek olarak indirdiğiniz videolarda bulunan ses akışlarını da ayıklayabilen yazılım ile bu sesleri MP3 formatına dönüştürerek kayıt edebilir ve kayıt etmek istediğiniz dosya konumunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Tomatosoft Youtube To Mp3 indir